Elamu- ja kommunaalteenuste sektorile pakub FEREKS valikut valmis, taskukohaseid ja kulutõhusaid valgustuslahendusi.

Sise- ja välisvalgustuse puhul tasub kaaluda FLS- ja FSL -konsooltüüpi LED-valgusteid . Neid mudeleid eristab madal energiatarve ja taskukohane hind. Tooted on disainitud nii, et tekiks ühtlane valgustus ilma möödujaid ja juhte pimestamata.

Parim viis sissepääsuala valgustuse korraldamiseks võimaldab kasutada LED-lampi FWL . Tootel on kompaktsed mõõtmed ja töökindel pöörd konsool.

FDBB LED-valgusti sobib ideaalselt sissepääsude, lifti fuajeede ja treppide valgustamiseks . Sellel on kompaktne suurus: Ø215×65 mm ja kerge kaal – ainult 1,2 kg, mis on kortermajadesse paigaldamiseks väga mugav. Valgusti loob mugava, ühtlase, virvendusvaba valgustuse. Töötab ümbritseva õhu temperatuuril -40 kuni +50°С. Sellel on kõrge kaitsetase välismõjude eest – IP65. Võrreldes hõõglampidega säästab FDBB LED-valgusti kuni 90% elektrienergiat. Lisaks vähendavad keskkonnasõbralikkus ja valgusallika 100 000-tunnine eluiga kasutus- ja utiliseerimiskulusid.

FEREKS LED-lampide kasutamine elamu- ja kommunaalsektoris vähendab oluliselt elektri- ja ekspluatatsioonikulusid ning loob elanikele kaasaegsed, turvalised ja mugavad tingimused.