Pargivalgustus hõlmab erinevate valgustustüüpide kombinatsiooni. Niisiis kasutatakse teede, alleede, parkide ja väljakute puhkealadega väikeste alade valgustamiseks postidel olevaid põrandalampe. Seda tüüpi “FEREKS” lampide valikus on DTU seeria LED-lambid. DTU mudelitel on traditsiooniline kuju (pall või seen ), kuid need on palju ökonoomsemad kui naatrium- ja luminofoorlampidega analoogid.

Aiaradade valgustamiseks pakub FEREKS raudbetoonalusele monteeritud FGL -seeria valgusteid. Toote väike kõrgus – 540 mm võimaldab paigutada lambid nii, et aia võtmeistandused ja alad jäävad avatuks, kuid samas on nendevahelised rajad hästi valgustatud.

RGB-taustvalgusena, näiteks parkides puude maapinnalt taustavalgustuseks, soovitame kaaluda FWL LED-valgusteid . Saate valida ühevärvilise (ühevärvilise) või mitmevärvilise (RGB) taustvalgustuse vahel. Ühevärvilises versioonis võib LED-moodul toota valget, punast, rohelist, sinist või oranži valgustust. RGB-versioon võimaldab teil esile tõsta objekti mis tahes värviga, segades 3 värvi: punane, sinine ja roheline. FWL valgustit saab juhtida digitaalse protokolli DMX-512 abil, mis võimaldab ühendada valgustid ühisesse võrku ja juhtida igaüht eraldi ühisest puldist. Tänu sellele saate luua ainulaadse, ajas muutuva taustvalgustuse.

Tänu kontrastile, kõrgele värviedastusindeksile ja hästi valitud värvitemperatuurile loob FEREKS LED-lampide kasutamine parkides, väljakutel ja jalakäijate tsoonides kõige mugavama atmosfääri.