Arhitektuurne valgustus on kaasaegse linna lahutamatu osa. Täna täidab see mitut funktsiooni korraga.

Esiteks on see hoonest erilise pildi loomine öösel: arhitektuursete elementide valik, erilised värvilahendused. Pädev arhitektuurne valgustus võimaldab teil luua ainulaadse taustvalgustuse, ilma fassaadi iseloomu rikkumata, vaid ainult rõhutades.

Õhtune valgustus parandab ka linna üldmuljet, loob mugava keskkonna, tõstab linnavõimu mainet ning äratab linnakodanikes ja turistides lisahuvi. Kvaliteetse arhitektuurse valgustuse valgustite valikuga välistab see möödujate ja juhtide pimestamise. Usaldusväärsete valgustusseadmete valik tagab selle tõrgeteta töö kõikides ilmastikutingimustes.

Arhitektuurse valgustuse valgustuse tüübi valimisel tuleks arvestada traditsiooniliste lampide puudustega ja LED-i eelistega. Nii et traditsioonilised valgusallikad ebaõnnestuvad sageli temperatuurimuutuste või võimsuse tõusude mõjul. Sellega seoses võivad terved hoone killud jääda valgustuseta. Traditsiooniliste lampide korpused on sageli roostetundlikud. FEREKS LED-valgusteid iseloomustab stabiilne töö laias temperatuuri- ja pingevahemikus, need on valmistatud kaitsekattega alumiiniumist korpustes, mistõttu annavad valgustatud objektile atraktiivse välimuse.

Teine LED-valgusallikate vaieldamatu eelis traditsiooniliste valgusallikate ees on madal energiatarve. Energiasäästlike LED-lampide “FEREKS” kasutamine võimaldab mitu korda vähendada elektrienergia maksumust. Ja valgusallikate pikaajaline asendamise vajaduse puudumine (100 000 tundi) vähendab oluliselt tegevuskulusid.

Sõltuvalt hoonete fassaadide, sildade, monumentide arhitektuurse valgustuse tööülesannetest aitavad meie spetsialistid valida FEREKSi valgustid nii üld- ja suundvalgustuse, monokroomse (ühevärvilise) või mitmevärvilise (RGB) valgustuse loomiseks.