FEREKS LLC on üks suurimaid LED-lampide tootjaid. Ettevõtte tegevusalaks on kvaliteetsete, energiasäästlike, kaasaegsete LED-lampide projekteerimine, arendus ja tootmine.

Tootmine on varustatud kaasaegsete ülitäpse seadmete ja automaatliinidega. Ettevõtte võimsused võimaldavad toota üle 50 000 ühiku toodangut kuus.

Ettevõtte sortimendis on üle 100 mudeli iga valdkonna jaoks. Nende hulgas on LED-lampe jaemüügi-, tööstus-, logistika-, hoonekomplekside, spordirajatiste, kontori-, tänava-, pargivalgustuse, hoonete arhitektuurse valgustuse valgustamiseks, aga ka plahvatuskindlaid mudeleid.

FEREKSi valgustite valmistamisel on kõrge töökindlus ja kvaliteet. Kõik meie toodete deklareeritud omadused vastavad tegelikele. Meil on oma valgustuslabor, kõik valmistatud tooted läbivad kohustuslikud katsetestid ning omame individuaalset numbrit kvaliteedikontrolli ja garantiikohustuste jaoks.

FEREKSi kaubamärk pakub valgusteid jaekettidele, spordirajatistele, lennujaamadele, linnade valgustus, ärikeskustele ja tööstusettevõtetele.