Kaubanduspinna pädev valgustus mõjutab otseselt ostja ostuotsust. Valgustussüsteemi korraldamisel tuleks korraga arvestada mitme parameetriga.

Oluline on, et poe tehisvalgustus oleks võimalikult loomulikule lähedale. Sel juhul ei moondu kangaste, toodete, esemete värvid, peegeldus peeglist ning klientidele meeldib kauba välimus. Värviedastusindeksi (CRI) abil saate määrata, kui lähedal on lambi valgus päikesevalgusele – mida lähemal see on 100-le, seda loomulikum on valgustus. FEREKSi valgustites ületab CRI indeks 80 ja see kasvab pidevalt.

Kaubanduspinnal on vaja korralikult korraldada toodete väljapanekualade valgustus. Kaasaegsed FEREKSi LED-lahendused jaemüügivalgustitele võimaldavad luua nii eredat aktsentvalgustit kui ka pehmet ühtlast valgustust. Suunavalgust pakuvad FHB -seeria LED-prožektorid , üldvalgustust aitavad pakkuda üheks liiniks ühendatavad lineaarvalgustid FDL ja FLT , DSO valgustid sobivad riiulite ja kassaruumide valgustamiseks ning FHL valgustid – riiulivahed . Erinevate mudelite kombinatsioon, KSS-i tüüpide valik ja kinnitusvõimalused võimaldavad teil kaupa kasumlikult demonstreerida ja ostja tähelepanu õigesti jaotada.

LED-valgustit võib pidada üheks ohutumaks ja õrnemaks. LED-lambid on parim lahendus maalide ja ehete valgustamiseks, kuna need ei eralda soojust ega oma infrapuna- ja ultraviolettkiirgust. Lisaks on LED-lambid inimesele ja keskkonnale ohutud, kuna ei sisalda elavhõbedat ja muid kahjulikke aineid. Erinevalt metallhalogeniidlampidest ei lähe LED-id kuumaks, mis välistab tulekahju võimaluse ning vähendab oluliselt ka konditsioneerimiskulusid.

Valgustussüsteemi maksumuse vähendamise küsimuses on peamine artikkel elektrienergia maksumus. Energiasäästlike LED-valgustite “FEREKS” kasutamine vähendab energiatarbimist, annab kokkuhoidu vabaneva võimsuse pealt ja vähendab kasutuskulusid – LED-ide pika kasutusea tõttu ei ole vaja valgusallikaid välja vahetada.

Seega loob FEREKSi toodete kasutamine jaemüügivalgustites mugava atmosfääri – ilma virvenduse, pulsatsiooni, müra ja liigse kuumuseta. FEREKS LED valgustid on kaasaegne, kvaliteetne ja kuluefektiivne valguslahendus. Pole juhus, et FEREKSi tooteid valivad suurimad jaemüüjad: IKEA, Leroy Merlin, jt.